MČR GYMNASTIKA CHLAPCI

O víkendu 17.-19.6.2022 proběhlo Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů v jednotlivých kategoriích + finálový závod.

V kategorii nejmladších žáků se zúčastnili- Matlocha, Volec, Bačinský a Slouka – získali 7. místo v soutěži družstev.
Mladší žáci ve složení – Glotzmann, Pospíšil, Salvet a Eliášek skončili na 9. místě.
V kategorii starších žáků se umístilo družstvo na 5. místě ve složení Šindelka, Krakeš, Kalovský a Neumann ( poslední dva jmenovaní v našem družstvu hostovali z Rosic).

Nejlepšího výsledku dosáhl David Šindelka a to v závodě jednotlivců, kde se umístil na krásném druhém místě.
Taktéž se účastnil finálového závodu a to na kruzích (4. místo), přeskoku (2.místo),
bradlech (1. místo) a hrazdě (3.místo).

Jan Bartošovský se bohužel zranil a nemohl se zúčastnit tohoto závodu. Přejeme mu brzké uzdravení a rychlý návrat do závodní formy.

Všem gratulujeme k úspěchům a děkujeme za reprezentaci našeho klubu.